Ceník HELIOS Red

 

Rozjeďte své podnikání s některou z možností z naší nabídky systému HELIOS Red!

Užívejte systém HELIOS Red zcela ZDARMA

Nabízíme Vám START verzi systému HELIOS Red zcela ZDARMA, pokud Vaše firma nepřekročila obrat 200.000 Kč.

Jestliže je Váš obrat vyšší, vyberte si zde ze dvou možností podle vašich potřeb – buď některý z cenově zvýhodněných balíčků nebo si složte svůj vlastní systém na míru z nabídky jednotlivých modulů.

Využijte našich zkušeností a poraďte se s námi o možnostech využití HELIOS Red právě pro Vás

Nabízíme Vám bezplatnou prezentaci programu HELIOS Red a vypracování nabídky přesně na Vaše podmínky. V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte nás kontaktovat zde .

AKCE pro nové zákazníky
Helios Red - AkceV případě objednání u nás nabízíme možnost čtyřhodinového základního školení pro produkt HELIOS Red v školících střediscích ASSECO solutions v termínech předem stanovených  a ve školících prostorách v Hradci Králové a Brně. O termínech školení se můžete informovat zde.
Další možnost je pro naše zákazníky využít školení v místě přímo u Vás na pracovišti v prostorách, které dobře znáte a zaměřené přesně na Vaše potřeby. V termínech, které si u nás předem domluvíte. Takové školení sice není bezplatné ale pro nové zákazníky poskytujeme zvýhodněné balíčky. Jejích nabídka bude vždy zahrnuta do celkové nabídky, kterou si můžete u nás nechat zpracovat.

Pro nové zákazníky je SP na 6 měsíců zdarma.

 

 

HELIOS Red je modulový systém, kde se cena stanový na základě toho co zákazník bude využívat a dle počtu síťových uživatelů. Proto je lépe vytvořit zákazníkovi konkrétní nabídku pro jeho potřeby k tomu, ale potřebujeme více informací. K tomu je vhodná osobní schůzka  s našim obchodníkem, který Vám může následně udělat vhodnou nabídku právě pro Vás. Pokud byste chtěli, začít používat Helios RED v co možná největším rozsahu, a neřešit jednotlivé moduly. Můžete zvolit balíčky XM, které obsahují všechny moduly omezené obratem. Zvolte si nějaký balíček XM a na základě zkušeností s tímto systémem v okamžiku kdy dosáhnete určitého obratu, můžete následně zvolit konkrétní moduly a funkce programu již bez omezení

Ceny balíčků XM

Balíček Helios Red Popis CENA
Helios Red Komplet Kompletní balíček s nejširším výčtem modulů, který roste spolu se zákazníkem – 5 variant dle omezení finančním limitem* pro každý modul.Obsahuje moduly: Účetnictví nebo Daňová evidence, Bankovní operace, Kniha faktur a pokladna, Fakturace, Skladová evidence, Nákup a prodej, Zakázky, Majetek, Zápočty, Upomínky a penalizace, Obchodní partneři, Maloobchodní pokladna, Kniha jízd (jedno vozidlo), Mzdy a personalistika. Určeno pro síťový provoz. Verze bez omezení obsahuje 8 současných přístupů. ≤ 0,2 M obrat*ZDARMA≤ 1 M obrat*

2 300 Kč

 

≤ 3 M obrat*

4 300 Kč

 

≤ 5 M obrat*

14 300 Kč

 

bez limitu

58 300 Kč

*PODMÍNKY a upřesnění k balíčkům, definice finančních limitů
V ceně modulů a balíčků je zahrnuto jádro systému, které obsahuje adresář firem, síťovou verzi a dvě úrovně členění (v účetnictví čtyři).
Balíčky jsou dodávány bez nadstandardních funkcí.
Ceny a složení balíčků je neměnné – nelze je prodávat po částech ani vyměnit jeden modul za jiný.
Balíčky (mimo Kompletu) lze rozšířit o další modul nebo nadstandardní funkce. Balíček Komplet lze rozšířit jen o funkce, ne o modul.
Multilicenci lze přikoupit pouze na celý balíček. V případě dokoupených modulů na tyto dokupy i samostatně.
Přechod z jednoho balíčku na jiný je dán rozdílem ceny, minimálně však administrativním poplatkem.
V případě přechodu na nový balíček z balíčku, ke kterému již byly dokoupeny funkce, se převedou i tyto funkce. V případě, že nový balíček neobsahuje některé modul(y) původního balíčku, tento modul(y) nejsou předmětem převodu.
Přechod za cenu rozdílem je možný za předpokladu zaplacené systémové podpory. V opačném případě se k ceně rozdílem připočítává administrativní poplatek.
Administrativní polatek činí 3000,- Kč bez DPH.

Ceny ostatních balíčků

Pro zákazníky, kteří mají jasnou představu o modulech, které chtějí využít jsou připraveny tématické balíčky tyto nejsou nijak omezeny. Můžete je přímo takto jak jsou připraveny zakoupit a začít v programu pracovat.

helios-red-komplet

HELIOS Red Komplet

od 2 300 Kč

Balíček HELIOS Red Komplet s nejširším množstvím modulů poroste spolu s vámi. Nabízí 5 limitovaných variant pro každý modul a bez nadstandardních funkcí.

 

helios-red-ekonomika

HELIOS Red Ekonomika

od 18 300 Kč

HELIOS Red Ekonomika je vhodný zejména pro firmy z oblasti služeb a obchodu. Obsahuje nejvyužívanější ekonomické funkcionality.

 

helios-red-uctarna

HELIOS Red Účtárna

od 8 300 Kč

HELIOS Red Účtárna tento balíček je určený výhradně pro účetní a daňové kanceláře. Je pro vás připraven ve 2 variantách.

Více informací

helios-red-maloobchod

HELIOS Red Maloobchod

od 10 300 Kč

HELIOS Red Maloobchod včetně EET je balíček vhodný především pro prodejny nebo přidružené maloprodeje.

Více informací

 

helios-red-velkoobchod

HELIOS Red Velkoobchod

od 10 300 Kč

HELIOS Red Velkoobchod včetně EET je balíček vhodný pro sklady, velkosklady a obchodní firmy s velkým skladem materiálu, zásob a zboží.

 

heliosredeet.png

HELIOS Red Pokladna EET

od 7 300 Kč

Balíček HELIOS Red Pokladna EET je určen do maloobchodů, které chtějí jednoduše a rychle prodávat svoje zboží ze skladu.